«

»

paź 30

czas taki

Zwyczajnie zmęczony od zaganiania sprawami różnymi jestem i oderwany od sieciowego bycia. I coraz bardziej zaczynam myśleć, że trochę a czasami trochę bardziej niż trochę mi tego brakuje. Bo chociaż nieznane tak dosłownie to jednak bardzo wrośnięte w codzienność stają się osoby z którymi się tu poznałem. Tego właśnie najbardziej mi brakuje. Ale cały czas nie ma we mnie tego czegoś co pozwala tu na dobre być i być tam u Was.
A jutro zbieramy się po pracy i w rodzinne moje. Miało być jutro rano ale boss tak dla poczucia bycia panem urlopów i nie tylko pojechać nie pozwolił ..bo tak i już.. i nie będę się już nad tym rozwodzić choć bliscy czekają a plany były inne. No to po pracy jadę, tym razem do taty. W tym czasie jest zawsze blisko mnie a ja czuję, że muszę go odwiedzić i trochę z nim pobyć, poczuć że jest ze mną. Tego też mi brakuje.

6 Komentarzy

Skip to comment form

 1. sza...

  brakuje i mnie Was i kilku innych rzeczy, ale jak to mówią nic na siłę, bo się człowiek tylko zniechęci, a przecież nie o to chodzi:) Jesteś, Jesteście tak jak chcecie i możecie i to jest w tym wszystkim najfajniejsze:) buziaki i pozdrowiaki:)

 2. Asia

  Cieszę sie bardzo, że dałeś o sobie znać – jakoś tak nie wiem kiedy polubiłam Was po prostu :) Spokoju życzę w ten czas zadumy i wspomnień. Pozdrawiam Ciebie i Madgę. Szczęsliwej drogi :)

 3. zawieszonaTD

  Nie będę oryginalna, jak powiem, że to miłe, iż wreszcie dałeś o sobie znać. Wycisz się na moment w ciągu najbliższych dni, bo człowiekowi z laską nie uchodzi takie ganianie ;))) Tak, wiem… głupi żart. Ale przyznaj… brakowało Ci tego ;))) Pozdrawiam!

 4. funnygirl00661

  często do Was zaglądam i zawsze cieszę się jak jest kolejna notka :) więc piszcie bo jest więcej takich osób, które czekają na Was :):) i zagoń Magdę przed komputer niech też coś wyskrobie :)

 5. przypadkowa

  Trochę się wytłumaczę bo dosyć dawno mnie tu nie było. Też byłam ostatnio bardzo zaganiana i prawie bez internetu. Również chciałabym bardzo częściej Was czytać, bo teraz znowu będę tu regularnie :)) Pozdrawiam Was ciepło :)))

 6. Asia

  Dobrej nocy życzę i uśmiech zostawiam :))

Komentarze zostały wyłączone.