«

»

gru 22

Wesołych Świąt!

Ciasteczka się pieką, pasztety upieczone wczoraj, jutro barszcz. Wigilijne i świąteczne potrawy, które często robimy raz w roku. Zapachy, aromaty, choinka, na stole pomarańcze i orzechy. Wczoraj świat się nie skończył, idą Święta… Niektórych męczą lub drażnią, dla mnie są czymś co bardzo mi pomaga. Nasze z Magdą krzątanie się w kuchni, przygotowania, to wszystko pozytywnie mnie nastraja. Dzisiaj rozpoczynamy świąteczny ciąg odwiedzin, jutro goście zaczną przyjeżdżać do nas. Znowu stajemy się sobie bliżsi, chyba trochę inaczej patrzymy na samych siebie. Może chcemy się stać odrobinę lepsi i odbić od tego co w całym roku. Nawet jeśli to naiwnie i nie zawsze się udaje, to Święta są zawsze czasem wyjątkowym i niech tak zostanie.

Życzymy Wam pełnych uśmiechu, ciepła bliskich i tego wszystkiego o czym marzycie.. Wesołych Świąt! :)

7 Komentarzy

Skip to comment form

 1. Asia

  Masz rację Tomku Święta to wyjątkowy czas.Wyciągnęłam z kąta mój optymizm, otrzepałam ze smutku jak z kurzu i pięknie sobie błyszczy;) U mnie w kuchni też miła krzątanina…Madziu, Tomku – zdrowych, pogodnych, pełnych miłego gwaru Świąt:) Niech Was otacza Miłość, Życzliwość i Szczęście :)

 2. sza...

  i dla Was wszystkiego co najlepsze, ciepła, miłości, radości i zdrowia:) i smakołyków wszelakich;)) obiecuję złościć się nie będę:)

 3. przypadkowa

  Dla Was życzenia najpiękniejszych i szczęśliwych Świąt!!! Pozdrawiam Ciepło :)

 4. przypadkowa

  Życzę Wam szczęścia, zdrowia, zdrowia, zdrowia!!! i spełnienia Waszych marzeń w 2013 roku!!! Wyjeżdżam w miejsce bez internetu dlatego już dzisiaj przyjmijcie moje życzenia. Pozdrawiam :))

 5. Asia

  Witaj cie moi mili :)Przyszłam Wam życzyć wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, a na dzisiaj udanego wieczoru :)) Pozdrawiam serdecznie:)Asia:)

 6. sza...

  KOchani… zdrowia, miłości, wszelkiej pomyślności i pogody ducha na ten nowy… a na dzisiaj szampańskiej zabawy:)

 7. zawieszonaTD

  Dziękuję Wam za tamtego maila. Najlepszego w nowym roku!!!

Komentarze zostały wyłączone.